O nas

Globalny lider w zakresie rozwiązań do zarządzania łańcuchem dostaw


Dzięki ponad 13 -letnim doświadczeniom w branży komponentów elektronicznych możesz liczyć na to, że BYCHIPS będzie Twoim najbardziej niezawodnym dostawcą komponentów elektronicznych.

Nasz wyjątkowy wgląd w rynku odróżnia nas od konkurencji.Dostosowaliśmy rozwiązania łańcucha dostaw, aby pomóc Twojej firmie skutecznie działać.

W świecie, w którym wszystko jest zautomatyzowane, możesz oczekiwać, że BYCHIPS zapewni Ci spersonalizowane wsparcie i wyjątkową obsługę klienta.

Szybka reakcja i usprawnione procesy dystrybucji pozwolą ci uzyskać potrzebne materiały, niezwłocznie i bez uszczerbku dla twoich linii produkcyjnych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

BYCHIPS jest twoim najlepszym partnerem w zakresie zamówień komponentów półprzewodnikowych.

Obsługujemy firmy, od globalnych EMS, firm i dystrybutorów OEM po małych i lokalnych producentów.BYCHIPS oferuje nie tylko rozwiązania dotyczące niedoborów komponentów, ale mamy również różne usługi mające na celu poradzić sobie z nadmiarem naszych klientów.

Nasz personel wykwalifikowany przez techniczny i doświadczony zaopatrzeniem mówi o ponad 20 różnych językach, aby obsłużyć dialog z klientami i dostawcami z całego świata.

BYCHIPS jest zaangażowany w dystrybucję komponentów elektronicznych w branży od 2005 r. Upewniamy się, że nasi klienci otrzymują komponenty szybko i niedrogie, a także możemy im pomóc w pozbyciu się nadmiernej zapasów.

Zapewniamy 90 -dniową gwarancję jakości dla wszystkich sprzedanych komponentów.

Napisz do nas teraz: [email protected]