O nas

Globalny lider w rozwiązaniach do zarządzania łańcuchem dostaw


Dzięki ponad 13-letniemu doświadczeniu w branży komponentów elektronicznych możesz liczyć na to, że BYCHIPS będzie Twoim najbardziej niezawodnym dostawcą komponentów elektronicznych.

Nasza wyjątkowa wiedza rynkowa odróżnia nas od konkurencji. Mamy dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw, które pomogą Twojej firmie efektywnie działać.

W świecie, w którym wszystko jest zautomatyzowane, możesz oczekiwać, że BYCHIPS zapewni Ci spersonalizowane wsparcie i wyjątkową obsługę klienta.

Szybka reakcja i usprawnione procesy dystrybucji pozwolą Ci uzyskać potrzebne materiały, bezzwłocznie i bez narażania na szwank Twoich Linii Produkcyjnych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

BYCHIPS jest Twoim najlepszym partnerem w dziedzinie Semiconductor Components Procurement.

Obsługujemy firmy od globalnego EMS, firm OEM i dystrybutorów po małych i lokalnych producentów. BYCHIPS oferuje nie tylko rozwiązania niedoborów komponentów, ale także różne usługi, które mają na celu obsługę nadmiaru naszych klientów.

Nasz wykwalifikowany technicznie i doświadczony personel mówi w ponad 20 różnych językach, aby prowadzić rozmowy z klientami i dostawcami z całego świata.

BYCHIPS zajmuje się dystrybucją podzespołów elektronicznych w branży od 2005 roku. Dbamy o to, aby nasi klienci uzyskiwali komponenty szybko i niedrogo, a dodatkowo możemy pomóc im w usuwaniu nadmiaru zapasów.


Napisz do nas już teraz: [email protected]